CZ/SK Naruto Roleplay
      Hayachi Nrpsc_banner_big
Máš rád anime Naruto? Chcel by si zistiť aké to je byť ninja v takomto svete?
Máme pre vás to pravé! Naša textová roleplay vám prináša veľa možnosti kde jedine obmedzenia sú vaša fantázia a logika.
CZ/SK Naruto Roleplay
      Hayachi Nrpsc_banner_big
Máš rád anime Naruto? Chcel by si zistiť aké to je byť ninja v takomto svete?
Máme pre vás to pravé! Naša textová roleplay vám prináša veľa možnosti kde jedine obmedzenia sú vaša fantázia a logika.


Pre viac informácií nás sledujte aj na našom Facebook-u.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieNaruto RP na Facebooku

 

  Hayachi

Goto down 
AutorSpráva
Hayachi

Hayachi


Ryo : 105125

      Hayachi Empty
OdoslaťPredmet: Hayachi         Hayachi I_icon_minitimeUt október 30, 2012 12:17 am

Meno a Priezvisko ninju: Hayachi

Vek: 19

Klan: N/A

Dedina:Getsugakure

Vyska a vaha ninju: 178 cm 75 kg

Minulost ninju:
Hayachi pochádza z temnych pekiel ma 19 rokov a ma try srdcia a jeho pribeh sa odvija takto :..Mal som 6 rokov a som videl ako moj Yanaguchi- Otec zabil Leiko-mama preto lebo mama ma chcela zachranit, otec nechcel mat dvoch synov a moj brat sa vola Ayaka Yanaguchi nechel zaziit jak jeho synovia by bojovali o tron a o boj zivot a na smrt tak to chcel urychlit Hayashi jak mladsi syn musel ist na obetu a Leiko a Yanaguchi to netorelovala a obetovala svoj zivot za Hayashiho lebo verila ze v buducnosti ma nieco velke stretnut.......Tak dozil som sa 17 a tuzil som po pomste zabit Yanaguchiho kvoli vlastnej mame. Ayaka my vravel nech to nerobim ze mu mam odpustit on nam chcel dobre ale pravda bola taka kedze je Yanaguchiho pan pekiel tak tuzil po utrpeni a krvi vlastnej rodiny a tak Leiko nemusela obetovat svoj zivot, a ja som na to Ayake povedal ze moja pomsta je taka silna ze odpustit nedokazem.Tak som vyzval Yanaguchiho na boj. A ako lezal na zemi tak sposlednych sil mi povedal posledne slova "Synu Hayachi je z teba spravny chlapec pravy vladca a odpust mi zato ze som zabil Leiko mal si pravo ma zabit odpust,Zomna visla jedna kvapka krvavej slzy a som povedal Ayake brasko ja som este mlady vladnut podsvetiu mna caka este vela veci predsebou ako my povedala Leiko este mam predsebou buducnost tu sa moja pomsta skoncila a teras idem patrat na svet a zacat novy zivot tak Ayaka davam ti tu korunu a vladni tu ty si tu novy vladca !!! ZBoohom brasko budes pocut moje modlitby k tebe a odchadzam do krajiny Getsugakure....

Povaha ninju : Tichy a zamysleny vo faze premeny velmi hyperaktivny skodoradostny....

Postava:

Spoiler:

Techniky Ninju:

Katon:
Katon Goukakyuu no Jutsu (Ohniva Gula) ( B )
Katon: Gōenkyū (horiaca gula) ( B )
Katon: Heavenly Prison (zabrana tvarovanje cakry a pouzitja technik.To bude tiež pohltia o ich čakry na pomalé, ale stabilné sadzby.)
Katon Ryuka no Jutsu (technika ohniveho draka) ( A )
Katon: Hōsenka no Jutsu (kopa ohnivych gul) ( A )
Katon: Keshi Makuga Hara (Krater ohna) ( A )
Katon: (Katon Gouryuuka no jutsu) ( sa rzdeli na tri casti hlavi draka ) ( A )
Katon: Onidōrō (uvoľňuje veľa plávajúce ohnivé gule okolo užívateľa) ( S )
Katon: Benijihayachi (technika horiaceho skorpiona = ohen obklopy nepriatela a potom transformuje v skorpiona s ohna, tato technika je dobra na polapenie a zaroven zautocenie na nepriatela) ( S )
Katon: (Katon: hachy Rasengan) - Fire Style: Flame Rasengan (rasengan-scjerneje a byť obklopený kruhom plameňov. Potom narazia na (súpera, čo horiace vieru ohňa) ( S )
Katon: (Shouten Kaen Tama ) (sú tepelné lúčeje prepustený a rýchla, tvrdá, lietanie oheň) ( S )
Katon: (Ryuumyaku) (Jutsu z Mukade kde chrlia veľké fialové plameň z úst) ( S )
Katon: Atsuryoku (Teplota okolo Hayachiho sa postupne zacne zvysovat az dosiahne bod, kedy nahromadenu teplotu vymrsti okolo svoho tela ako tlakovu vlnu. Tato tlakova ma rozsah skoro az 2 kilometre) ( S )
a dalsie katonove techniky....

Doton: (
Doton Earth Flow River (vytvorí dve steny krajine) ( B )
Doton Floating Ring Rock Technique (vytvoriť veľké plávajúce rockovej kocky hodiť na protivníka ) ( B )
Doton Earth Corridor (povstať a cez cieľ a vytvoriť jaskyňu, väzniť ciel ) ( B )
Doton Kouka Jutsu ( Jeho telo sa premení na veľmi tvrdého kameňa, zničiť ťažké. Okrem toho môže potom strieľať skali na supera) ( A )
Doton Doton-Jitsu (To jutsu dovolí užívateľovi kamene a skaly v okolí kontrolovať.) ( A )
Doton Dragon bullet ( vytvoriť draka-ako hlavu na oheň gule blata na súpera ( S )
Doton Moguratataki (pry pouziti v boji sa zahrabe do zeme a zdalo sa veľmi rýchlo premjestni na roznych mjestach znova richli pohib je velmi mocna vec zmetje tou richlostou supera) ( S )
Doton Sabaku Sousou ( ovláda ich pohyby rukami, môže rozdrviť je to podobna technika ako gara s pjeskom len je to doton) ( S )

Youton
Youton Golem realse armor ( vivolanje golema ktory ma zrejme 3m,opklopuje jeho cele telo povlaku lavi,ktore zvysuje poskodenja ich fyzyckym utokom, vzhladom k extermnej teplote dokaze generovat lavu,je schopny vipalovat bez prameho styku supera.) (S)

Youton Scorching Stream Rock (Užívateľ vylúči veľké množstvo lávy z ich úst, ktorá sa rýchlo spevní do niekoľkých balvanov roztavenej skaly, ktoré sú vystrelil smerom k cieľu s ohromnou silou. Vzhľadom na ich zloženie, môžu balvany taveniny väčšiny objektov s ľahkosťou, a preto, že značná množstvo sú rozptýlené v širokom rozsahu v rýchlom slede, sú tiež ťažké, aby sa zabránilo.) (S)

Youton Lava Geyser (Táto technika vytvára lávový gejzír, ktorý vystupuje z pôdy, a zálohy priamo proti súperovi. Silna vodna verzia technika môže uhasiť lávové struky.) (S)

Youton Rubber Defence (vytvorí krátku trubicu s lávou premenený na gumy ako materiálu, ktorý môže byť použitý na ochranu pred nepriateľskými útokmi.) (S)

Youton : Melting Apparition ( uvoľňuje veľké množstvo lávy z úst, ktorý sa šíri do širokého, tenkého plechu, kým to cestuje vzduchom. Vzhľadom k tomu, že je natočený hore do oblúka tak, aby sa na zostup cieľov zhora, zabraňuje zamýšľaných jedincom skákanie hore, aby sa na útok. Veľká časť dymu je vytvorený potom pôsobením lávy, takže by ciele byť ešte nažive, - útok mohol byť vykonaný pri ich vízie zostáva zatemnený.) (S)


Jigoku no Bannin: (pekelny strazca) prvy stupen premeny
- Povoluje pouzivanie mocnejsich (S) technik
- Hayachi ovladne Youtonovy element
- Po aktivacii sa zregeneruje o 50%
- Zvysuje fyzicku zdatnost, silu a obratnost taktiez o 50%
- Hayachimu narastu kridla
- Pohlcuje ohen, dokaze ho ovladnut. V pripade ineho katonoveho uzivatela, ktory nanho zosle techniku, Hayachi ju dokaze obratit proti nemu
Spoiler:

Jigoku no Henkan: (pekelna premena) druhy stupen premeny
- Po aktivacii mu zrastu kosti (v pripade poraneni), zvysi sa mu vapnik v kostiach, ktore strvrdnu a budu sa tahsie prerazat
- Naberie chakru s okolia (pohlti teplo s okolia), teplota v jeho okoli bude zvysena
- Pohlcuje vsetky techniky, ktore maju zvysenu teplotu (Katon, Youton, ohriaty vzduch, ci vriaca voda)
- Jeho fyzicka zdatnost, sila a obratnost sa zvysi o dalsich 50%


Fukkatsu jigoku tensei:Jishin no Ryoshin (specialny typ privolavaciej techniky. dokaze privolat telo az s hlbky pekla. Privolane telo je pod vplyvom rozkazov od toho kto ho vyvolal,vivolavanje)

Yanaguchi
Katon-Honō no yōna bōfūu: ( ohnovi dazt velkost 30x30m protivnika pali na pokoske moze dazd sformatovat do akehokolvek tvaru )

Leiko
Houton- Akaruihai ga sora kara ochite kuru: (ziarivy padajuci z neba popol,ktory bude padat v rozmedzi 30x30m a bude sa miesat s dazdom co zapricini to ze protivnika spomali ale aj prilepi a ten dadz s popolom bude mat velke ph cize bude uzivatela palit.)
Houton- Hidora (trojhlava prisera odseknuti hlavi mu prirastje dalsja)
Suiton- Water Bowl: (Užívateľ Vydáva trvalý prúd vody z ich ruky na štrajk nepriateľa a narušiť ich útok. Vzhľadom na charakter vody, táto technika funguje obzvlášť dobre proti dym útokom.)
Suiton- Rising Water Slicer: (Táto technika sa vytvoriť rýchlu prúd vody tečúcej cez krajinu, ktorá je dostatočne silný, aby rez v pevnej skale.)
Jugoku Yūrei: vyvola obrovskeho ducha a obrovskym mecom a stitom, ktory obklopuje a ochranuje uzivatela. Moze utocit s mecom.

Genjutsu:Jigoku no kyofu ( Polapenje jednim mrknutim namna si ihnet parlizovany stahnem ta do pekla ) (strach s pekla)

lol!
Návrat hore Goto down
 
Hayachi
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
CZ/SK Naruto Roleplay :: O hre :: Postavy a Jinchuuriki-
Prejdi na: