CZ/SK Naruto Roleplay
Herná miestnosť Nrpsc_banner_big
Máš rád anime Naruto? Chcel by si zistiť aké to je byť ninja v takomto svete?
Máme pre vás to pravé! Naša textová roleplay vám prináša veľa možnosti kde jedine obmedzenia sú vaša fantázia a logika.
CZ/SK Naruto Roleplay
Herná miestnosť Nrpsc_banner_big
Máš rád anime Naruto? Chcel by si zistiť aké to je byť ninja v takomto svete?
Máme pre vás to pravé! Naša textová roleplay vám prináša veľa možnosti kde jedine obmedzenia sú vaša fantázia a logika.


Pre viac informácií nás sledujte aj na našom Facebook-u.
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenieNaruto RP na Facebooku

 

 Herná miestnosť

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Kuma
Admin
Admin
Kuma


Klan : Kamishiro
Ryo : 119847

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt október 04, 2012 7:11 pm

Horúce lázne
Návrat hore Goto down
https://narutorp.slovakforum.net/t259-topic
Uchiha Tadashi

Uchiha Tadashi


Klan : Uchiha
Ryo : 105241

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:27 am

tadashi prisiel do lazni a pomaly sa ponoril do vody

hmm to je prijemnee Smile

hm kde je Nao? a kde je bracek?
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:31 am

hmm to je prijemnee Very Happy

ako to ze sa tu takto oflakujes sam???


divne
Návrat hore Goto down
Uchiha Tadashi

Uchiha Tadashi


Klan : Uchiha
Ryo : 105241

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:33 am

hm? co?

zacudovane a prekvapene povedal tadashi ked sa v tom smykol a uklzol do vody

vylakal si ma ty sopel !!

som zvedavy kde sa dnes poflakoval

a vlastne co tu robis??
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:35 am

si starsi o rok ...

jezis

prisiel som si oddychnut po namahavom dni som uplne vycerpany... hm a co ty?
Návrat hore Goto down
Uchiha Tadashi

Uchiha Tadashi


Klan : Uchiha
Ryo : 105241

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:36 am

ja som sa nudil Smile

tak som si sem prisiel pospat trocha
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:37 am

nechaj ma

to iste chcem spravit aj ja ..mmm
Návrat hore Goto down
Uchiha Tadashi

Uchiha Tadashi


Klan : Uchiha
Ryo : 105241

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:39 am

s tebou je nuda

idem do ichraku .... maj sa
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:41 am

vela stastia uz je zatvorene inak nevies kde je Yukiko?
Návrat hore Goto down
Uchiha Tadashi

Uchiha Tadashi


Klan : Uchiha
Ryo : 105241

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:42 am

neviem, ja zasa zhanam Uzumakiho ... naco potrebujes Yukiko?
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:44 am

Naruto?? ...

par veci mi vrta hlavou, hmm

to je vlastne jedno
Návrat hore Goto down
Uchiha Tadashi

Uchiha Tadashi


Klan : Uchiha
Ryo : 105241

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:46 am

Nao Very Happy ...

jeden s nich nevie vyjst ....nic no ...

idem ja si lahnut teda .. hoj brasko
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 5:48 am

ahooj brasko

tadashi je v poslednej dobre strasne divny, co s nim je? ... uz dlho neopustil konohu ..hm ma strach vyjst spoza brany? o co ide? ...
Návrat hore Goto down
Nao Uzumaki




Klan : Uzumaki
Ryo : 104990

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 6:15 am

Pomaly som kráčal ľahkým krokom, až ku kúpeľom. Potreboval som oddych, hlavne po tom dlhom tréningu na hore Myouboku. Úsmev na tvári, ruky založené za temenom hlavy, a rámen v žalúdku, v jasných oranžových farbách som si kráčal uličkami Konohy, kým som nenarazil na spomínané kúpele. Za malý poplatok, som získal od vedúceho lístok, prešiel cez šatne, kde som sa prezliekol a vyšiel až k jazierku, kde som sa hlboko ponoril pod vodu, nevnímajúc nič okolo mňa. Bol tu istý Uchíha, ale nejavil som záujem, pretože, nepoznal som ho a na nadväzovanie kontaktov ma príliš bolelo telo.
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 6:20 am

Hladal ta Tadashi moj brat ....

inak ja som Kumori - natiahol ruku k Naovi zo slovami tesi ma ...
Návrat hore Goto down
Nao Uzumaki




Klan : Uzumaki
Ryo : 104990

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 6:24 am

Pohľad som nasmeroval na Kumoriho, niekoho mi silno pripomínal, ale na meno som nemohol prísť. Mal som krátku pamäť. takže som vážne premýšľal kto to je! Ruka vyletela z vody, a nasmeroval som ju až k nemu, aby som mu ňou zatriasol. Po tvári sa mi roztiahol široký úsmev, ktorý som ukazoval každému novému.
„Nao Uzumaki..“ Pousmial som sa, moje meno nebolo veľmi známe, aj keď som bol trochu známejší vďaka predkom. V hlave sa mi premietalo, prečo by ma niekto mal hľadať, keď ma každý považuje za mŕtveho, a hlavne ako zistil že som to ja. No asi mojím vzhľadom, od Naruta som vážne nemal ďaleko.
„A nevieš prečo by ma hľadal?“ Spýtal som sa s prejaveným záujmom, aj keď vo vnútri som bol mŕtvy, keďže moja energia bola totálne na dne. Mal som čakru to áno, ale bol som zbitý ako pes.
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 6:30 am

...Co je to za tipka? vyzaruje z neho strasne pozitivna energia, pri nom sa necitim taky ospaly a otupely. Hm a co po nom vobec tadashi chce? ..asi to bude nieco dolezite bracho nenechava veci na nahodu a v tom aktivoval sharingan a uprene pozrel na Naa

neviem presne, ale moj brat nieje ten typ, ktory by niekoho casto hladal bude to zrejme nieco dolezite... teraz uz bude doma a tusim ze uz aj spi...

ale ozaj som zvedavy ze co od tipka ako je nao moze chcec braska
Návrat hore Goto down
Nao Uzumaki




Klan : Uzumaki
Ryo : 104990

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 6:36 am

Vyskočil som z vody, keď som v jeho očiach zočil Sharingan. Takmer ma trafil šľak, keď som to zahliadol.
„Kum?“ Spýtal som sa, až teraz som prišiel nato kto to je, môj bývalý kamarát z akadémie, no nevideli sme sa roky.
„Zmenil si sa, a ako cítim, tvoja túžba po moci rastie.. Že ja dement som neskontroloval okolie s prírodnou čakrou..“ Pokrútil som hlavou, a zasmial sa nad vlastnou hlúposťou. Namiesto ruky som k nemu zoskočil do vody, a objal ho, tak tuho ako to len šlo.
„Bože Kum, to si ty! Sakra, už som si myslel že ťa nikdy neuvidím.. Ako cítim, zosilnil si, a tvoje oči sú mocnejšie ako pred tým na akadémii..“ Spomínať na staré dobré časy, mi vyčarilo úsmev na tvári a vrátilo starú energiu.
„Kum, Kum..“ Vyskočil som z vody a do vody, veľa energie v tele..
„Kým pôjdem za tvojím bratom, čo takto si dať nejaký menší tréningový boj?“ Sebaisto som sa ho spýtal, veril som si, aj svojim schopnostiam, no tiež som veril že ani on nelenil.
Návrat hore Goto down
Uchiha Kumori
Admin
Admin
Uchiha Kumori


Klan : Uchiha
Ryo : 120999

Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitimeŠt november 08, 2012 6:50 am

JEZIS ZMIZNI ODOMNA SI NAHY ! ! ! ! !

zapas? ja a ty? .. mozno inokedy ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Herná miestnosť Empty
OdoslaťPredmet: Re: Herná miestnosť   Herná miestnosť I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Herná miestnosť
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Herna miestnost
» Herná miestnosť
» Herná miestnosť
» Herna miestnost
» Herná miestnost

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
CZ/SK Naruto Roleplay :: Herná miestnosť :: Konohagakure no Sato :: Horúce lázne-
Prejdi na: